Hydratační tělové mléko po opalování MOISTURIZING AFTER SUN MILK BODY 250 ml

Akce
-41%sleva
Hydratační tělové mléko po opalování MOISTURIZING AFTER SUN MILK BODY 250 ml
Hydratační tělové mléko po opálení č. 85 pleť vyživuje a regeneruje. Navíc obsahuje látku Photothan®, která zajistí zesílení a prodloužení efektu opálení.
  • vyživuje
  • hydratuje
  • obsahuje Photothan® zesilující a prodlužující efekt opálení
  • zklidňuje
Skladem pozítří 22.5. u vás
1 230 Kč725 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 090Popis zbožíToto mléko přináší úlevu a hydrataci pokožky po slunění díky obsaženým látkám jako je filtrát z hlemýždího extraktu a vyživujícím organickým olejům (arganový olej, acai a Buriti olej). Dále obsahuju Photothan®, což je látka, která zesiluje a prodlužuje efekt opálení. Pokožka po ošetření si zachovává svěžest a novozuje pocit pohody.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty