Proč si vybrat kosmetiku Alissa Beauté?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, z jakého důvodu bych si měla vybrat právě kosmetiku Alissa Beauté, jaké jsou její přednosti? Ještě bych se chtěla zeptat,j aká péče by byla pro mě vhodná - 45 věk, trochu žilky na nose, mírně citlivá. Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.
Alissa je italská přírodní, biotechnologická dermokosmetika. Když je kosmetika čistě přírodní, je to určitě odpovědné k našemu tělu (spoustu kosmetických produktů se dostane až do krevního oběhu), nicméně na výsledný efekt si musíme u přírodní kosmetiky dlouho počkat a ne vždycky se dostaví. Alissa je zajímavá tím, že je sice přírodní, ale obsahuje biotechnologické aktivní látky přírodního původu (rostlinné kmenové buňky, atp.), které nám zajistí okamžitý viditelný efekt na pleti, který chceme mít. 
 
Já jako kosmetička pracuji s Alissou ráda, protože ji dobře snáší i citlivá pleť, tak se nemusím bát alergií u mých klientek, oceňuji italský přístup k novinkám - když je nějaká beautynovinka, italové ji mají, protože jsou velmi inovativní. Navíc pracují s velmi kvalitními surovinami a mají širokou škálu linií, tak aby mohly klientky používat produkty skutečně dlouhodobě. 
 
U citlivé pleti určitě doporučím krém z řady Delicate Sensitive a co se séra týče, záleží na Vašich preferencích co se textury týče, pokud máte ráda spíše lehčí textury - vyzkoušejte sérum Sensitive Synergii na bázi gelu, či hutnější krémové sérum Delicate
 
S přáním hezkého dne
 
Jana Škabradová
technoložka
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?