Co na suchou pleť s vrásky?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den je mi 63 a mám sušší pleť s vrásky. Prosím, kterou značku mi doporučíte? Děkuji.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz. Obě naše značky poskytují pleti přísun kvalitních a vysoce koncentrovaných aktivních látek s viditelnými výsledky na pleti.

Alissa Beauté je přírodní kosmetika, jejíž základ tvoří různé oleje, másla, rostlinné výtažky a zároveň i biotechnologické aktivní látky, pro efektivitu na pleti v krátkém čase.

Diego dalla Palma je značka pro náročné klientky, je to kosmetika zpracovaná vysoce technologicky a v každém produktu naleznete i více než 51 aktivních látek. 
 
Ze značky Alissa bych Vám doporučila omlazující linii Longevity, kde naleznete sérum a oční krém, které se aplikují ráno i večer na dobře vyčištěnou pleť a následně na den denní krém s SPF a na noc noční krém.
 
Ze značky Diego dalla Palma by to byla omlazující linie Icon Time, konkrétně sérum  a krém s koloidním zlatem, které vrásky krásně vyplní. 
 
V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro Vás. 

S pozdravem

Jana Škabradová
technoložka
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?