Jak pečovat o smíšenou pleť s černými tečkami 50+ ?DOTAZ ZÁKAZNICE
:

Dobrý den. Používám kosmetiku Diego dalla Palma už pár let. Mám doporučené krémy od kosmetičky včetně čisticích přípravků, ale nejsem si jistá, zda vybrala dobře, když tak projíždím váš web. Prosím tedy o radu.. mám smíšenou pleť s nikdy nekončícím bojem s černými tečkami, lehce povadlou na hranách dolní čelisti a vrásky. Je mi 50 let. Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautonline. U rozšířených pórů je samozřejmě velmi důležité čištění, každé ráno i večer je třeba aplikovat micelární mléko a revitalizační tonikum.  Mléko nanášíme přímo na navlhčené prsty a provádíme krouživé pohyby a následně smyjeme vodou (jako by to bylo mýdlo). Mléko na tamponek dáváme pouze v případě odličování očního make-upu. Po důkladném očištění mlékem nanášíme na vatový tampon tonikum - tamponek musí být absolutně čistý, pokud je na tamponku ještě zbytek make-upu, nebyl předchozí krok proveden důkladně, tonikem již situaci "nezachráníme" i kdybychom tonikem čistili znovu a znovu. Je totiž určené na vyrovnání pH, což je velmi důležitý krok pro zdravou pleť, ale na odlíčení make-upu nemá téměř žádný efekt. Jednou týdně doporučuji pleť okysličit a pročistit peelingem
 
Pleť s rozšířenými póry potřebuje zregenerovat ochrannou bariéru pleti, skvěle na to funguje Icon time krém se stříbrem.  Na povadlé kontury je skvělý 3D scuplt - sérum, které se nanáší ráno i večer pod krém. Sérum je velmi koncetrované a je třeba ho aplikovat na pleť, která je již na Diega zvyklá, jinak byste mohla prvních pár dní po aplikaci červenat. (V případě, že jste doposud používala diegové krémy a ne séra, doporučila bych začít Vyplňujícím sérem).
 
V momentě, kdy se pleť trošku spraví a černé tečky se stáhnou, můžete pokračovat dalšími krémy z Icon Time řady - se zlatem, či řadou Skin Code.
 
Věřím, že jsme se s Vaší kosmetičkou v něčem sešly a že budete s pletí brzy zase o kousek spokojenější. 
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?