Jak pečovat o vlasy s lupy?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, ráda bych si objednala nějaké produkty od značky Morphosis. Mám vlasy světlé (oříškové), dlouhé cca. po lopatky, mírně vlnité. Rozhodně nejsou suché, ale občas mívám období, kdy se víc mastí. Mým největším problémem je však častý výskyt lupů. Vlasy nenechávám po umytí příliš dlouho zabalené v ručníku a také je nenechávám volně uschnout, ale stalé jsem nenašla vhodný šampon. Pravidelně používám olej do vlasů od Matrix (už léta) a masku na vlasy od Garnier. Přála bych si, abych měla lesklé, silné a zdravé vlasy BEZ LUPŮ.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Ve vašem případě bych doporučovala následující péči:

KROK 1 - Nejdříve je potřeba se zaměřit na péči o vlasovou pokožku. Pokud není v pořádku, nemohou být v pořádku ani vlasy.
Proto sáhněte po Detoxikační esenci Scalp. Pomáhá odstranit nečistoty, detoxikuje, podporuje mikrocirkulaci krve, připravuje pokožku na příjem aktivních látek z dalšího ošetření.
Lze ji používat i u citlivé vlasové pokožky. Používá se před mytím vlasů - nanesete na vlasovou pokožku, promasírujete, za pár minut opláchnete a pokračujete šamponem.

KROK 2 - Šampon proti lupům Morphosis Purifying. Tento šampon, s výtažkem z pomeranče, podporuje i ovladatelnost a kondici vlasů. 

KROK 3 - Restrukturační kondicionér Morphosis Restructure. Náš bestseller vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje mořský kolagen, křemík, bílkoviny z perel a kyselinu hyaluronovou. 
Po opláchnutí šamponu vlasy jemně vysušte ručníkem, naneste kondicionér, vlasy promasírujte, dodržte dobu působení. Můžete i opatrně rozčesat. Nakonec pečlivě opláchněte.
Nanášejte ho pouze do délek vlasů (ne až k pokožce).
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Poradíme, jak si co nejdéle udržet mladistvý vzhled, vitalitu a zdraví pleti.
Dopřejte pleti to správné ošetření po náročné zimě.
Nepodceňujte péči o vlasovou pokožku. Jen ze zdravé pokožky mohou vyrůstat zdravé vlasy.