Péče pro mladou aknózní pleť?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, chtěla bych poradit něco pro péči o aknozní pleť své dcery. Je jí 21 let, s pletí neměla problém, když brala antikoncepci. Nyní přes rok nebere a od té doby má dost akné. Jak lehký výsev na čele, taková jakoby krupice, tak větší klasické akné různě - čelo, tváře. Moc děkuji.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Základem zdravé pleti je důkladné čištění. Doporučuji ráno i večer nanášet na tvář pomocí navlhčených prstů micelární mléko , promnout krouživými pohyby a smýt vodou (důležité). Následně nanést na vatový tampon pleťové tonikum.

Velmi účinné pro problematickou pleť je sérum Acne Synergy, které má antibakteriální aktivní látky, ale bez nežádoucího vysoušení pleti. Sérum doporučujeme aplikovat ráno i večer na dobře vyčištěnou pleť a při aplikaci se nedotýkat rukou skleněné pipetky (kvůli zanesení bakterií do produktu). Krém pro problematickou pleť by měl být lehký a hydratační, např. Oxy krém či Silky zklidňující krém
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?