Jak na objem u jemných vlasů?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, chci se zeptat, jaký šampon po mě bude vhodný? Mám zplihlé, velmi jemné vlasy. Mohla byste mi prosím poradit?


ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Co se týče problému s jemnými vlasy bez objemu, určitě bych Vám doporučila linii Morphosis Volumizing.
 
Má velmi jemné složení, které vlasy nezatěžuje, tudíž vlasy nemají tendenci plihnout.
U této linie je velmi důležité dodržet dobu působení - jak šamponu, tak kondicionéru.
 
Kondicionér má (oproti jiným) gelovou texturu a lehkou konzistenci (vlasy tak nezatěžuje), proto se při aplikaci může změnit v lehkou pěnu. Kondicionér nanášejte do ručníkem prosušených vlasů (je nutné vlasy zbavit přebytečné vody - nenaředit ho) a dávat ho do délek vlasů (ne až k pokožce) a nechat 3 - 5 minut působit (doba působení je u tohoto kondicionéru důležitá pro dosažení žádaného efektu).
 
Jestli používáte na vlasy nějaký styling, není dobré používat styling se silnou fixací - ten vlasy také zatěžuje a objem jemných vlasů neudrží.
Např. styling řady FOR-ME nabízí Posilující sprej pro objem od kořínků č. 302. Nanáší se do ručníkem prosušených vlasů, nanese se pramen po pramenu od kořínků po konečky a pomocí fénu a kulatého kartáče se tvaruje.
Pokud jste zvyklá používat i lak na vlasy, doporučuji FOR-ME lak se střední fixací č. 406
 
Doporučené produkty:
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?