Citlivá, povadlá a dehydratovaná pleť 50+DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, je mi 50 let, mám citlivou zarudlou pokožku, ale zároveň potřebuji hydrataci a vypnutí pleti. Můžete mi prosím poradit, jaké přípravky použít, jelikož už nechci investovat zbytečně do přípravků, které pak leží v šuplíku.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, hydrataci a citlivost pleti by měla velmi viditelně vylepšit linie Delicate od Alissa Beauté. V závisloti na Vaši preferované textuře doporučuji vybrat jeden z krémů - Senstitive krém nebo hutnější Comfort krém. Ráno a večer také doporučujeme používat sérum na výživu a zklidnění pleti Delicate. Aby byl produkt zároveň na citlivou pleť i vyloženě liftingový zatím neumíme, ale je možné doplnit péči o sérum Lift-up, které můžete použít buď ještě pod Delicate sérum nebo použít jedno sérum večer a druhé ráno, obě séra v kombinaci s Delicate krémem.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?