Péče o nepoddajné vlasy?DOTAZ ZÁKAZNICE

Dobrý den, mám dlouhé vlasy, skoro do půl pasu. Vlasy si nebarvím a nemám je zničené, ani se mi netřepí. Ale můj problém je, že je mám moc, řekla bych tvrdé, těžké, po umytí mi i tak polétávají. Prostě jsou nepoddajné. Když mám husté vlasy, tak o to, to vypadá hůře. Nechci je žehlit, aby se mi zničily. Můžete mi prosím poradit které výrobky si mám koupit na můj problém s vlasy?

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, doporučila bych Vám řadu Morphosis Ultimate Care, šampon a kondicionér.
 
Výhodou linie Ultimate Care je její univerzální použití na všechny typy vlasů, které ztratily vitalitu a ovladatelnost.
 
Často se stává, že rutinní činnost, jako je mytí vlasů, neděláme dobře - vlasy řádně namočit, šampon nejprve aplikovat na vlasovou pokožku a bříšky prstů jemně na pokožce masírovat (nikoli nehty) vzniklou pěnu pak vmasírovat do délek vlasů). Šampon nechat alespoň 1-2 minuty působit.
 
Kondicionér naneste do ručníkem prosušených vlasů (lehce ručníkem vytamponovat - ale nedrbat) - kondicionér se tak nenaředí a bude mít mnohem větší efekt. Aplikujte ho pouze do délek vlasů (ne až k pokožce) a dodržte dobu působení 3 - 5 minut.
 
Doporučené produkty:
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?