Jak na jemné vlasy bez objemuDOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, prosím o doporučení vhodných přípravků na mé velmi jemné vlasy. 

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz.
Ať už řešíte jakýkoliv problém s vlasy, je důležité začít vlasovou pokožkou. Prvním krokem je tedy její důkladné vyčištění. To zajistí hloubková detoxikační esence, která ji zbaví od nánosu mazu, potu, stylingových přípravků a dalších nečistot. Podporuje okysličení pokožky, prokrvuje ji a chrání. Čistá vlasová pokožka je pak lépe připravena přijímat aktivní látky z následného ošetření. Aplikuje se pěšinku po pěšince do suché vlasové pokožky, jemně se promasíruje a nechá 5 - 10 minut působit. Poté se opláchne a pokračujete šamponem.

Co se týče problému s jemnými vlasy bez objemu, určitě bych Vám doporučila linii Morphosis Volumizing.
 
Má velmi jemné složení, které vlasy nezatěžuje, tudíž vlasy nemají tendenci plihnout.
U této linie je velmi důležité dodržet dobu působení.
 
Kondicionér má (oproti jiným) gelovou texturu a lehkou konzistenci (vlasy tak nezatěžuje), proto se při aplikaci může změnit v lehkou pěnu. Kondicionér nanášejte do ručníkem prosušených - vytamponovaných vlasů (je nutné vlasy zbavit přebytečné vody - nenaředit ho) a dávat ho do délek vlasů a nechat 3 - 5 minut působit (doba působení je u tohoto kondicionéru důležitá pro dosažení žádaného efektu).
 
Jestli chcete používat na vlasy nějaký styling, není dobré používat styling se silnou fixací - ten vlasy také zatěžuje a objem jemných vlasů neudrží.
Např. styling řady FOR-ME nabízí Posilující sprej pro objem od kořínků č. 302. Nanáší se do ručníkem prosušených vlasů, nanese se pramen po pramenu od kořínků po konečky a pomocí fénu a kulatého kartáče se tvaruje.
Pokud jste zvyklá používat i lak na vlasy, doporučuji FOR-ME lak se střední fixací č. 406.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?