Co na problematickou pleť 40+DOTAZ ZÁKAZNICE:

Ráda bych se zeptala, jaký typ krému byste mi doporučila na noc. Trpím na akné a mám jizvičky na tvářích, dále na čele vrásky a kolem očí.
Na den používám Aqua Sense Juicy a kolem očí Boost lifting sérum eye & lip.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Určitě mohu doporučit nový krém Perfection s vitamínem C, omlazuje a zároveň má antibakteriální a vyhlazující účinky díky obsahu bakuchiolu, který je teď Top aktivní látkou, protože vykazuje stejný efekt jako retinol - to znamená omlazení, rozjasnění a čištění v jednom, ale bez vedlejších efektů jako je štípání či začervenání, které je po používání retinolu běžné. 
Sérum na akné bych doporučila používat vyloženě lokálně na problematické partie v případě potřeby. Na celou tvář pak mohu doporučit Ureu, která velmi šetrně čistí folikuly, ale zároveň hydratuje a vyplňuje (můžete ji nanášet i blízko očí, zjemňuje jemné vrásky).
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?
Ať už se v létě chystáte kamkoli, zachovejte jejich krásu jednoduchým rituálem před a po slunění.