Problémová pleť po vysazení antikoncepceDOTAZ:

Po vysazení antikoncepce mám výšší sklon k akné a neustále mastné čelo. Je na to vhodné používat - večer  čisticí pěnu Essential, poté na pleť čistící tonikum gelové essential. Ráno - pod make up použít Matující krém na problematickou pleť pure skin. Je to dobře nakombinováno nebo byste doporučila jiný postup / jiné přípravky?

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Pěna je vhodná, jen bych pro Váš typ pleti doporučila spíše Tonikum Balance. Skvělé je i biotické matující sérum s obsahem probiotik, které působí antibakteriálním efektem, ale je zároveň vhodné i pro dehydratovanou pleť. Kromě matujícího Pure skin krému by bylo dobré mít na noc ještě krém hydratační, např. lehký krém z linie Aqua Sense.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?