Mastná a citlivá pleť s prvními vráskyDOTAZ:

Chtěla bych se zeptat, jakou řadu nebo konkrétní produkty byste mi doporučila na smíšenou pleť? Mám hodně mastné čelo, na akné netrpím, začínající vrásky (věk 28), pleť je citlivá.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Na první vrásky a zároveň i na mastící pleť je důležitá hydratace (pokud má pleť nedostatek vody, začne tvořit maz, aby tak alespoň částečně kůži zavlažila, když vodu vytvořit neumí). Na večer bych doporučila Hydratační Hydragen sérum a Hydragen hutnější krém a na den Hydragen sérum v kombinaci s lehkým hydratačním krémem. Všechny tyto produkty jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Samozřejmostí by také mělo být důkladné čištění pleti, ideální kombinace je micelární mléko či čisticí pěna (záleží na Vašich preferencích, obojí se smývá vodou). A tonikum Balance, které vyrovnává pH pleti.

1x za týden či 1x za 14 dní je dobré udělat peeling, na stažení pórů je báječný mořský peeling
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?