Smíšená aknózní pleťDOTAZ:

Mám aknózní, suchou i mastnou pleť (někdy se v tom ztrácím).

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Základem je velmi důkladné čištění a odličování, doporučuji začít Čisticí pěnou, kterou nanášíme na navlhčenou pleť ráno, i večer. Následně vyrovnáme pH pleti pomocí Tonika Balance. Tamponek s tonikem musí být po použití téměř čistý, pokud nese stále stopy make-upu, je třeba zopakovat první krok s pěnou, tonikum je sice důležité pro dočištění pleti, neslouží ale k odstranění olejového základu make-upu. Nedůsledné čištění prvním krokem může být často příčinou nedokonalostí na pleti.
 
Na den doporučuji Pure skin Krém, který je mezi klientkami velmi oblíbený, protože po jeho používání vidí efekt již v krátkém čase. Na noc doporučuji Oxy hydratační krém, který doplňuje nezbytnou vodu pro pleť a zároveň okysličuje, což urychluje regenerační procesy v pleti - hojí. 
 
Ideální by bylo také používat pod krémy sérum, např. Urea, která je hydratační, ale zároveň velmi šetrně čistí folikuly. V případě, že se u Vás objeví i vyloženě boláčky, je dobré mít také v zásobě Depurative olejíček, který se aplikuje pouze lokálně (na konkrétní pupínek) který vysuší, aniž by se musel extrahovat (vymačkávat).
 
Určitě by bylo dobré navštívit kosmetičku pracující s naší značkou, můžeme Vám v případě zájmu poslat seznam kosmetiček pracujících ve Vaší městské části.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.