Péče o problematickou pleť 20+DOTAZ:

Je mi 23 let a už dlouhodobě se trápím se smíšenou pletí, akné, nerovnováhou a zpevněním. Ráda se líčím a i když dávám před makeupem kyselinu hyaluronovou, podklad a krém na hydrataci, tak stejně mi vzniknou šupinky.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Základem zdravé pleti je důkladné čištění pleti ráno i večer. Doporučuji Čisticí pěnu a na vyrovnání pH pleti Tonikum Balance.  
Ideální by bylo mít rozdílnou péči na den a na noc, protože cirkadiánní rytmus pleti funguje neomylně a je dobré dodávat pleti látky k jeho podpoře.
 
Na den bych doporučila sérum Urea, které pleť hydratuje, ale zároveň velmi šetrně čistí folikuly. Na den a pod make-up je ideální Vitamín C krém (je vhodný i pro Váš věk, přesto, že na webu zmiňujeme i omlazující efekt.)
Na noc doporučuji Delicate sérum, které obsahuje hojivé, regenerační, ale zároveň antibakteriální aktivní látky. Regeneraci ještě více podpoříte Oxy lehkým hydratačním krémem, případně o trochu hutnějším Arganovým krémem v závislosti na Vašich texturových preferencích.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.