Pleť s pigmentovými skvrnamiDOTAZ:

Prosím o doporučení produktů pro pleť s pigmentovými skvrnami.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Velmi efektivní na pigmentové skvrny je Whitening sérum, které skutečně viditelně sjednocuje pleť. Sérum je třeba aplikovat každé ráno i večer na dobře vyčištěnou pleť.

Dalším nezbytným pomocníkem je maximální solární ochrana na pleť - od ostatních "padesátek" se Fluid od Alissa Beauté liší vysokou ochranou proti oběma druhům slunečního záření, UVA i UVB. Ochranný fluid na pleť se dobře vstřebává a nezanechává na pleti "mastný" film, který by ucpával póry. Bez každodenního používání vysokého SPF se bohužel nelze pigmentů zbavit trvale, protože právě sluneční záření jejich tvorbu spouští, proto tedy ještě jednou vyzdvihuji naprostou nezbytnost tento produkt nanášet každodenně, a to i za deštivého počasí, v jakémkoli ročním období (mraky totiž pohltí max 30% záření, zbytek dopadá na zem i když je zataženo).
 
Co se krému týče, je možné zvolit jakýkoli krém dle typu pleti, například Hydratační krém Hydragen rich nebo Delicate Sensitive krém, který kromě zklidňujících aktivních látek obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která má i zesvětlující účinek.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.