Citlivá a problematická pleť 40+DOTAZ:

Jaké přípravky byste doporučila ženě +44 let, která má vrásky na čele, vějířky kolem očí a spadlá víčka, na tvářích rosaceu a dělá se jí občasné akné. Pleť je smíšená a citlivá.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Citlivost a mastící se pleť je příznakem nedostatečné ochranné hydro-lipidové bariéry na pleti, je tedy (kromě důkladného ranního i večerního čištění mlékem a tonikem) používat pravidelně ráno i večer denní a noční krém, u takové pleti totiž bývá častá absence používání krémů či obliba velmi lehkých konzistencí. 
 
Doporučit určitě mohu krémy z linie Longevity, které při pravidelném používání velmi viditelně snižují hloubku vrásek. Denní Crystal krém s ochranným SPF faktorem, Noční regenerační krém s obsahem kosmetických dronů - velmi efektivní aktivní látce proti mimickým vráskám a zpevňující oční krém. Sérum doporučuji z linie na citlivou pleť Delicate, obsahuje kromě zklidňujících ingrediencí také šetrně antibakteriální látky. 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.