Krupička a akné na obličejiDOTAZ:

Poprosila bych o doporučení produktů, které by mi pomohly k lepší pleti. Momentálně mám problematickou pleť, čelo plné krupičky, v okolí brady akné (zejména díky respirátorům). 

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Základem zdravé pleti je důkladné čištění pleti ráno i večer. Doporučuji Čisticí pěnu a na vyrovnání pH pleti Tonikum Balance.

Ideální by bylo mít rozdílnou péči na den a na noc, protože cirkadiánní rytmus pleti funguje neomylně a je dobré dodávat pleti látky k jeho podpoře.

Na den bych doporučila sérum Urea, které pleť hydratuje, ale zároveň velmi šetrně čistí folikuly. Na den a tím spíše pod respirátor je ideální krém Pure skin, který zabraňuje proliferaci bakterií.

Na noc doporučuji Delicate sérum, které obsahuje hojivé, regenerační, ale zároveň antibakteriální aktivní látky. Regeneraci ještě více podpoříte Oxy lehkým hydratačním krémem, případně o trochu hutnějším Arganovým krémem v závislosti na Vašich texturových preferencích.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

DOPORUČUJEME VÁM

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.