Jakou péči zvolit pro krepaté vlasy?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, je mi 58 let, vlasy mám jemné, kudrnaté a krepaté. Už jsem zkoušela vše možné/i brazilský kreatin/, nic mi nepomáhá na zpevnění a narovnání vlasů. Můžete mi něco doporučit?

Odpověď vlasové specialistky Silvy Lančové:

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Podle toho jak popisujete vaše vlasy, doporučila bych vám naši linii Smoothing na vyhlazení vlasů (v nabídce pro domácí péči je Šampon a Leave-in Smoothing). Vlasy po ošetření budou určitě hladší a nebudou tak krepaté. Další výhodou je, že vlasy nebudou tolik nasávat vlhkost z ovzduší. Nicméně žádný produkt na domácí péči, po kterém by vlasy byly trvale narovnané, nemáme. Co se týče trvalého narovnání, tak to mluvíme o profesionálních produktech, které se výhradně používají v salonech. V naší nabídce máme 3 kůry na krepaté vlasy a na narovnání. Kadeřník vám dle vaší struktury doporučí tu nejvhodnější. V případě doporučení nějakého salonu Framesi, napiště na e-mail kubatova@italystyle.cz a my Vám salon, který by byl nejblíže vašemu bydlišti, doporučíme.

 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značky Framesi a Ecoplex. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Ing. Marcela Hanáková odbornice na pleť
Marcela stojí za tím, že si můžeme v naší republice koupit tu nejkvalitnější italskou pleťovou kosmetiku. V prostředí kosmetiky je doslova jako doma, můžete se jí zeptat na cokoliv a ona to bude vědět. 

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si časté dotazy zákaznic, které navštíví kosmetický salon a žádají řešení pro svou pleť.
Víte, jakou péči dopřát Vaši pleti po letním období, kdy byla pokožka vystavena slunečnímu záření?
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč po létě jsou vaše vlasy křehké, zplihlé, vysušené, krepaté a celkově bez života?