Jakou péči zvolit pro krepaté vlasy?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, je mi 58 let, vlasy mám jemné, kudrnaté a krepaté. Už jsem zkoušela vše možné/i brazilský kreatin/, nic mi nepomáhá na zpevnění a narovnání vlasů. Můžete mi něco doporučit?

Odpověď vlasové specialistky Silvy Lančové:

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Podle toho jak popisujete vaše vlasy, doporučila bych vám naši linii Smoothing na vyhlazení vlasů (v nabídce pro domácí péči je Šampon a Leave-in Smoothing). Vlasy po ošetření budou určitě hladší a nebudou tak krepaté. Další výhodou je, že vlasy nebudou tolik nasávat vlhkost z ovzduší. Nicméně žádný produkt na domácí péči, po kterém by vlasy byly trvale narovnané, nemáme. Co se týče trvalého narovnání, tak to mluvíme o profesionálních produktech, které se výhradně používají v salonech. V naší nabídce máme 3 kůry na krepaté vlasy a na narovnání. Kadeřník vám dle vaší struktury doporučí tu nejvhodnější. V případě doporučení nějakého salonu Framesi, napiště na e-mail kubatova@italystyle.cz a my Vám salon, který by byl nejblíže vašemu bydlišti, doporučíme.

 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?