Jakou péči zvolit pro krepaté vlasy?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, je mi 58 let, vlasy mám jemné, kudrnaté a krepaté. Už jsem zkoušela vše možné/i brazilský kreatin/, nic mi nepomáhá na zpevnění a narovnání vlasů. Můžete mi něco doporučit?

Odpověď vlasové specialistky Silvy Lančové:

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Podle toho jak popisujete vaše vlasy, doporučila bych vám naši linii Smoothing na vyhlazení vlasů (v nabídce pro domácí péči je Šampon a Leave-in Smoothing). Vlasy po ošetření budou určitě hladší a nebudou tak krepaté. Další výhodou je, že vlasy nebudou tolik nasávat vlhkost z ovzduší. Nicméně žádný produkt na domácí péči, po kterém by vlasy byly trvale narovnané, nemáme. Co se týče trvalého narovnání, tak to mluvíme o profesionálních produktech, které se výhradně používají v salonech. V naší nabídce máme 3 kůry na krepaté vlasy a na narovnání. Kadeřník vám dle vaší struktury doporučí tu nejvhodnější. V případě doporučení nějakého salonu Framesi, napiště na e-mail kubatova@italystyle.cz a my Vám salon, který by byl nejblíže vašemu bydlišti, doporučíme.

 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značky Framesi a Ecoplex. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Stanislava Doucková odbornice na pleť
Stáňa se věnuje kosmetice řadu let a produkty Alissa Beauté a diego dalla palma jsou i její hobby. Školí nové obchodní konzultanty a můžete se jí zeptat na cokoliv a ona to bude vědět. Ráda vám všem odpoví.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Popraskané žilky se mohou tvořit nejen na obličeji, ale i na pokožce stehen či na hrudníku. Ve skutečnosti se nejedná přímo o popraskané žilky, ale o žilky rozšířené, kde se hromadí krev, kvůli čemuž
Nečistoty z vnějšího prostředí, zbytky make-upu a přebytečný kožní maz, to vše se usazuje na naší pleti den co den. Tyto ,, ingredience‘‘ způsobují ucpávání pórů.
Přečtěte si časté dotazy zákaznic, které navštíví kosmetický salon a žádají řešení pro svou pleť.