Trápí Vás podrosty, které nechtějí dorůst?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem šamponu a kondicionéru. Mám teď barvu a přeliv, doposud jsem měla melír. Vlasy mám docela husté, ale na spáncích mám podrosty, které nechtějí dorůst. Zdá se mi, že se vždy zlomí, mají pořád stejnou délku. Mám trochu vlnité vlasy, tak ty podrosty dělají neplechu. Myslíte, že bych měla používat Váš zhušťující šampon? A jaký kondicionér? Nebo obnovující řadu?

Odpověď vlasové specialistky Silvy Lančové:

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Podle toho jak popisujete vaše vlasy, je určitě lepší varianta barva nebo přeliv než melír. 

Vzhledem k tomu, aby vám barva zůstala co nejdelší dobu hezká a lesklá, tak doporučuji šampon na barvené vlasy Morphosis Color Protect. Po melíru má barva tendenci se rychleji vymýt. Po druhém a třetím barvení bude barva stálejší. K tomuto šamponu je vhodný také kondicionér Color Protect

Tím, že máte vlnité vlasy, tak bych ještě doporučila hydratační emulzi ve spreji s arganovým olejem Oil All Day Sublimis, které ve vlasech zůstane a dělá ochranu. Kondicionér ani sérum nevtírejte do pokožky a nanášejte po délce vlasů až ke konečkům.

Na podporu růstu má nejlepší efekt linie produktů Morphosis Densifying Sensitive Scalp nebo Reinforcing Oily Scalp (záleží jako máte vlasovou pokožku, zda citlivou nebo spíše mastnou). Aktivátor se aplikuje po umytí vlasu přímo do vlasové pokožky. Jemně se vmasíruje a už se neoplachuje. Vlasy vůbec nezatíží, naopak působí silnějším dojmem. Efekt uvidíte přibližně za dva měsíce. Vlas roste přibližně 1 cm za 1 měsíc a tudíž efekt je možné vidět po pár týdnech. Pro stimulaci vlasové cibulky jsou nejvhodnější tyto aktivátory.

V neposlední řadě je také důležitý styling. Produkt Shaping glaze z linie BY je vhodný na vlasy, které necháte volně uschnout nebo můžete vyfoukat do tvaru. 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značky Framesi a Ecoplex. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Ing. Marcela Hanáková odbornice na pleť
Marcela stojí za tím, že si můžeme v naší republice koupit tu nejkvalitnější italskou pleťovou kosmetiku. V prostředí kosmetiky je doslova jako doma, můžete se jí zeptat na cokoliv a ona to bude vědět. 

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si časté dotazy zákaznic, které navštíví kosmetický salon a žádají řešení pro svou pleť.
Víte, jakou péči dopřát Vaši pleti po letním období, kdy byla pokožka vystavena slunečnímu záření?
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč po létě jsou vaše vlasy křehké, zplihlé, vysušené, krepaté a celkově bez života?