Trápí Vás podrosty, které nechtějí dorůst?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem šamponu a kondicionéru. Mám teď barvu a přeliv, doposud jsem měla melír. Vlasy mám docela husté, ale na spáncích mám podrosty, které nechtějí dorůst. Zdá se mi, že se vždy zlomí, mají pořád stejnou délku. Mám trochu vlnité vlasy, tak ty podrosty dělají neplechu. Myslíte, že bych měla používat Váš zhušťující šampon? A jaký kondicionér? Nebo obnovující řadu?

Odpověď vlasové specialistky Silvy Lančové:

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Podle toho jak popisujete vaše vlasy, je určitě lepší varianta barva nebo přeliv než melír. 

Vzhledem k tomu, aby vám barva zůstala co nejdelší dobu hezká a lesklá, tak doporučuji šampon na barvené vlasy Morphosis Color Protect. Po melíru má barva tendenci se rychleji vymýt. Po druhém a třetím barvení bude barva stálejší. K tomuto šamponu je vhodný také kondicionér Color Protect

Tím, že máte vlnité vlasy, tak bych ještě doporučila hydratační emulzi ve spreji s arganovým olejem Oil All Day Sublimis, které ve vlasech zůstane a dělá ochranu. Kondicionér ani sérum nevtírejte do pokožky a nanášejte po délce vlasů až ke konečkům.

Na podporu růstu má nejlepší efekt linie produktů Morphosis Densifying Sensitive Scalp nebo Reinforcing Oily Scalp (záleží jako máte vlasovou pokožku, zda citlivou nebo spíše mastnou). Aktivátor se aplikuje po umytí vlasu přímo do vlasové pokožky. Jemně se vmasíruje a už se neoplachuje. Vlasy vůbec nezatíží, naopak působí silnějším dojmem. Efekt uvidíte přibližně za dva měsíce. Vlas roste přibližně 1 cm za 1 měsíc a tudíž efekt je možné vidět po pár týdnech. Pro stimulaci vlasové cibulky jsou nejvhodnější tyto aktivátory.

V neposlední řadě je také důležitý styling. Produkt Shaping glaze z linie BY je vhodný na vlasy, které necháte volně uschnout nebo můžete vyfoukat do tvaru. 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.