Jakou péči pro smíšenou pleť s akné?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, je mi 41let. Zaujala mě vaše kosmetika Alissa Beauté. Ale vůbec nevím která řada by pro mě byla nejvhodnější. Mám smíšenou problematickou pleť, celý život bojuji s akné. Ted už se to ustálilo a víceméně se mi akné dělá jen po špatné kosmetice. Když si koupím v drogérii krém na vrásky, tak se mi vždy objeví akné. Když si koupím na přípravky určené na akné, strašně mě to vysuší. Mám i trochu flíčky po akné a pigmentové skvrny. Třeba vaše nová řada Platinum by byla pro mě vhodná? Co mi doporučíte? Také mě zaujal make-up, zakryje i pigmentové skvrny? Jaké je jeho krytí?

Odpověď pleťové specialistky Marcely Hanákové:

Dobrý den,
 
děkujeme za váš zájem o naši dermokosmetiku Alissa Beauté, která je přírodní, bez zbytečného zatížení pleti chemií, bez parabenů, sulfátů, barviv …
 
Dle popisu vaší pleti, kdy je smíšená s pigmentovými skvrnami a občas se vytvoří akné/pupínky, bychom vám doporučili určitě následující péči:
 
K vyrovnání hydratace, prevence vrásek + jemná textura vhodná na smíšenou pleť:

Ráno
Večer
Vhodný je i travel kit Platinum , kde máte vše kromě Platinum séra, které hodně doporučujeme, protože je silně koncentrované a vyrovná vám nesrovnalosti mezi mastnou a suchou pletí.
 
 
Dále pokud se vám občas vytvoří akné, doporučujeme pouze lokálně na dané místo aplikovat bezalkoholové (tudíž nevysušuje) sérum Bioactive Synergie Akné , popř. Bioactive Depurante sérum 
 
 
Minerální Make-up, na přírodní bázi, který neucpává pory, je hodně krycí a zakreje vám i pigmentové skvny. Pokud jste světlý typ doporučujeme č. 1. Pokud jste mírně opálená, doporučujeme č. 2, který sedí asi 80% žen v ČR více zde.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Černé tečky - nepřítel, nad kterým je možné zvítězit. Jak na to?
Co taková změna barvy vlasů obnáší?
Pokožka kolem očí potřebuje speciální péči. Jak na to?