Jak na milie pod očima?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:
Dobrý den,začala jsem používat nový oční krém (přírodní kosmetika konkurenční nejmenované značky) a cca po 14 dnech se mi pod jedním okem objevily milie. Mám přestat krém používat? Děkuji za radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:
Dobrý den milá zákaznice,
velice nás těší váš zájem o naši značku.
Váš problém vytvoření milií okolo očí může být způsoben několika faktory. Můžete mít dědičné sklony nebo používáte nevhodné přípravky na pleť.
Pokud se milie vytvořily v krátkém čase a po změně krému, je velice pravděpodobné, že krém má pro vás nevhodné složení.
Milie se vytváří díky špatnému ,,hospodaření pleti s tukem". Pokud aplikujeme krém, který obsahuje nekvalitní olejový základ (minerální olej), pleť se zavře, a protože nemůže těžký olej zpracovat a vstřebat, vytvoří tukový přebytek - milii.
Doporučuji vyzkoušet oční krém jehož základem je rostlinný olej (díky němuž pleť ,,dýchá") a moderní technologie, která umožní vstřebání aktivních látek hluboko do pleti.
Z vašeho dotazu bohužel neznám věk ani typ vaší pleti, proto vám doporučuji výběr podle vašeho uvážení. Všechny produkty jsou vhodné na pleť od 30let.

Boost sérum okolo očí a rtů Lift Age
Rozjasňující oční krém Platinum
Krém okolo očí a rtů Eye care
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?