Jak na milie pod očima?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:
Dobrý den,začala jsem používat nový oční krém (přírodní kosmetika konkurenční nejmenované značky) a cca po 14 dnech se mi pod jedním okem objevily milie. Mám přestat krém používat? Děkuji za radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:
Dobrý den milá zákaznice,
velice nás těší váš zájem o naši značku.
Váš problém vytvoření milií okolo očí může být způsoben několika faktory. Můžete mít dědičné sklony nebo používáte nevhodné přípravky na pleť.
Pokud se milie vytvořily v krátkém čase a po změně krému, je velice pravděpodobné, že krém má pro vás nevhodné složení.
Milie se vytváří díky špatnému ,,hospodaření pleti s tukem". Pokud aplikujeme krém, který obsahuje nekvalitní olejový základ (minerální olej), pleť se zavře, a protože nemůže těžký olej zpracovat a vstřebat, vytvoří tukový přebytek - milii.
Doporučuji vyzkoušet oční krém jehož základem je rostlinný olej (díky němuž pleť ,,dýchá") a moderní technologie, která umožní vstřebání aktivních látek hluboko do pleti.
Z vašeho dotazu bohužel neznám věk ani typ vaší pleti, proto vám doporučuji výběr podle vašeho uvážení. Všechny produkty jsou vhodné na pleť od 30let.

Boost sérum okolo očí a rtů Lift Age
Rozjasňující oční krém Platinum
Krém okolo očí a rtů Eye care
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.