Jaký šampon - Sublimis s Arganem nebo Cool Blonde?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, prosím o radu, který šampon od Framesi koupit pro každodenní použití. Mám vlasy vlnité, ale rovnám si je žehličkou. Takže je nosím stále vyžehlené. Své vlasy mám tmavě hnědé, ale mám bílý melír.Zaujal mě šampon s arganovým olejem+kondicionér. Nevím, jestli můžu šampon cool blond na bělení melíru používat při každém mytí, zda nevysušuje vlasy?...Nebo střídat Sublimis s arganovým olejem a šampon cool blond? Prosím o rady, jak nejlépe používat a který..hned objednám.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY SILVY LANČOVÉ:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Linie Morphosis Sublimis je regenerační a můžete jí používat každý den. Šampon bude mít jinou pěnu ve srovnání se šamponem z drogerie, protože tam nejsou klasické saponáty. Jen ať nejste překvapená. Šampon dobře vypláchněte a dobře odstraňte přebytečnou vodu, nejlépe vytamponujte ručníkem. Když vlasy zůstanou hodně mokré, kondicionér se naředí s vodou a zmenšíte jeho učinek.  Následně aplikujte kondicionér po délce vlasu. Neaplikujte ke kořinkům, ať se vám zbytečně nepřetíží vlasy od hlavy. Nechte působit 1 až 3 min a následně dobře opláchněte. Ještě bych vám doporučila sérum na vlasy Sublimis a termoochranný sprej před žehlením. Sérum vlasům dodá výživu a sprej dodá ochranu před vysokou teplotou. Šampon Cool blond je výborný na potlačení žlutého pigmentu, vlasy nevysušuje, ale při každodenním používání bude melír až moc studený. Sublimis šampon je více regenerační.  Jestli budete mít oba, tak Cool blond stačí 1x až 2x týdně. 

Šampon Morphosis Sublimis
Kondicioner Morphosis Sublimis
Hydratační emulze ve spreji Sublimis
Termoochranný sprej BY
Šampon Morpohosis Cool Blonde
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.