Co doporučíte po alergické reakci konkurenčního přípravku?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu při výběru šamponu. Nyní používám šampon konkurenční značky, bohužel mám na něj alergickou reakci, svědí a pálí mě pokožka hlavy včetně obličeje. Potřebuji proto akutně nový šampon. Vlasy mám melírované blond se šedinami (je mi 43), polodlouhé. Vlasy myji 3x týdně s foukáním a žehlením. Děkuji moc za radu! 

ODPOVĚĎ SPECIALISTKY SILVY LANČOVÉ:

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Doporučila bych linii Morphosis Green - šampon a masku. Jedná se o linii, která je 99% NATURAL a nebudete na ní nijak reagovat. Vlasy jsou po šamponu a masce hezky vyživené a hydratované. Pokud si nechcete objednávat celé balení, je možné si objednat vzorky, které jsem vám taky doporučila vzhledem k tomu, že máte zkušenosti s alergickou reakcí, je vzorek idealní. Budete vědět jak vaše kůže na tyto přípravky reaguje. 
Posílám odkazy na produkty a přeji hezký den.

Šampon Morphosis Green
Maska Morphosis Green
Vzorky Framesi
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.