Co doporučíte po alergické reakci konkurenčního přípravku?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu při výběru šamponu. Nyní používám šampon konkurenční značky, bohužel mám na něj alergickou reakci, svědí a pálí mě pokožka hlavy včetně obličeje. Potřebuji proto akutně nový šampon. Vlasy mám melírované blond se šedinami (je mi 43), polodlouhé. Vlasy myji 3x týdně s foukáním a žehlením. Děkuji moc za radu! 

ODPOVĚĎ SPECIALISTKY SILVY LANČOVÉ:

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Doporučila bych linii Morphosis Green - šampon a masku. Jedná se o linii, která je 99% NATURAL a nebudete na ní nijak reagovat. Vlasy jsou po šamponu a masce hezky vyživené a hydratované. Pokud si nechcete objednávat celé balení, je možné si objednat vzorky, které jsem vám taky doporučila vzhledem k tomu, že máte zkušenosti s alergickou reakcí, je vzorek idealní. Budete vědět jak vaše kůže na tyto přípravky reaguje. 
Posílám odkazy na produkty a přeji hezký den.

Šampon Morphosis Green
Maska Morphosis Green
Vzorky Framesi
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.