Problém s řídnutím vlasů


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, již 2 roky řeším vypadávání vlasů. Vypadávající vlasy dorůstají do délky 5 - 10 cm. Zkoušela jsem již různé šampony, vodičky, užívám doplňky stravy, po zdravotní stránce jsem v pořádku. Myslíte si, že vlasy můžu ztrácet i věkem? Zatím mi nikdo nedokázal poradit. Mohu nějakým způsobem svým vlasům pomoci? Vlasy se mi hodně mastí u kořínků, pokožka hlavy svědí.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Milá zákaznice, nadměrné padání vlasů může mít mnoho příčin (např. nadměrná tvorba kožního mazu, nesprávné ošetření jako nadměrné a/nebo nesprávné mytí, agresivní chemické ošetření, problémy s výživou či pitným režimem, hormony zejména v období puberty, menopauzy, po porodu, psychické či fyzické zatížení atd.) Navíc vlasové cykly jsou dlouhé, proto se problém může projevit až za 2 - 6  měsíců.
Pro problém vypadávání vlasů bych Vám doporučila řadu Morphosis Densifying, která Vám nabídne komplexní řešení Vašeho problému. Nejprve doporučujeme použít šampon na vlasy Densifying, který připravuje vlasovou pokožku na další ošetření a pokožku žklidňuje. Je nezbytné dodržet délku aplikace 2 - 3 min. Obsahuje rostlinné kmenové buňky z jablek, které podporují dlouhověkost buněk vlasové pokožky a folikul. Následně použijte Sérum v ampulích Densifying, které se používá pouze na vlasovou pokožku po každém umytí vlasů (ideálně 2 - 3x týdně), stačí pouze půl ampule. Sérum podporuje mirkocirkulaci krve ve vlasové pokožce díky svému zahřívacímu efektu, stimuluje růst vlasů a přestavbu struktury. Pečlivě promasírujte až do úplného vstřebání a neoplachujte. Formule produktů Morphosis Densifying obsahují složky, které způsobují pocit chladu a horka - mohou se střídat a je to v pořádku.
V neposlední řadě nutno používat vitaminy podporující růst vlasů hlavně zinek, ale to jste v dotazu již psala, že používáte.
Pokud si produkty budete objednávat, ještě bych Vám doporučila jeden šampon a to z linie Morphosis Destress, který je určen pro přecitlivělou vlasovou pokožku a měl by Vám pomoci od svědění vlasové pokožky. Můžete třeba jen vyzkoušet vzorek než kupovat celé balení, zda Vám šampon bude sedět.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?
Ať už se v létě chystáte kamkoli, zachovejte jejich krásu jednoduchým rituálem před a po slunění.