Co pro pleť mastnou s rozšířenými póry v okolí nosu a čela?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den,
 
neustále hledám pro svou pleť produkty, které by mi opravdu vyhovovaly - a to v dnešní době, kdy je trh pečující kosmetiky zahlcen, je velmi náročné - psychicky i fyzicky. Vyzkoušela jsem již spoustu značek, ale zatím jsem nenašla žádnou takovou, která by mi pomohla.
 
Má pleť je dost mastná, s rozšířenými póry v okolí nosu a čela. "Zdobí" jí také bohužel černé tečky (kterých nevím jak se zbavit, používám pravidelně peeling, masky s jílem, zinkem, kyselinami, pleť čistím 2x denně silikonovým kartáčkem apod..). Na akné už naštěstí netrpím, pouze mi zbyly menší jizvy (spíše začervenané flíčky) pod lícními kosti. 

Předem děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, velice nás těší váš zájem o naši značku Alissa Beauté. 

Ve většině případů, kdy trápí klientky mastná pleť je zásadní problém ve špatné hydrataci. Tím, že na pleť používáte mechanický peeling častěji než 1x za 14 dní, se narušuje hydrolipidický film. 
Pleť se automaticky brání proti ztrátě hydratace nadměrnou produkcí mazu. Tím se pak zanášejí  póry, které jsou rozšířené právě díky nedostatečné hydrataci. Pokud se u mastící pleti zlepší hydratace většinou se tento problém hodně zlepší.
Ve vašem případě bych doporučovala péči kompletní řadu od zn. Alissa Beuté, protože vás trápí více problémů. 
Nejdůležitější je čištění pleti a to ráno i večer čistícím mlékem a tonikem bez alkoholu.  
Aby se rychleji zahojily jizvičky po akné a stáhly se póry doporučuji používat ráno i večer sérum Whitening. Krém bych volila lehčí a hydratační. Neznám váš věk, ale výborný krém pro váš typ pleti je multivitamínový z řady Vitality, který není nijak věkově limitován. 
Pokud se rozhodnete si produkty objednat věřím, že budete spokojena.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?