Péče v těhotenství


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den,
prosím jakou péči o pleť by jste mi doporučila v těhotenství z řady Alissa Beauty? Je mi 32 let, jsem těhotná a moje pleť je smíšená (rozšířené pory, černé tečky a teď momentálně pupínky na tvářích), a pod očima pigmentové skvrnky. Ráda bych nějaké hloubkové čištění, tonikum na stažení poru, krém na noc i na den s spf. Děkuji

ODPOVĚĎ SPECIALISTKY STÁNI DOUCKOVÉ:

Dobrý den,
velice nás těší váš zájem o naši značku. V těhotenství bývá díky hormonálním změnám pleť problematická, můžeme jí pomoci kvalitní každodenní péčí.
Doporučuji vám přípravky značky Alissa Beuté, konkrétně mikro micerální čistící mléko tonik balanc . Používejte obojí večer i ráno.
Denní krém z řady Whitening s vyšším ochranným faktorem (SPF 30). A jako noční Multivitamínový krém Vitality. 
Pod oba dva krémy by bylo vhodné aplikovat sérum Whitening, které by vám pomohlo zesvětlit pigmentové skvrny a stáhnout rozšířené póry, protože má silnější koncentraci aktivních látek než krém. Samotné, krémy plní spíše ochranou a zvláčnující funkci.
Pokud si naše produkty vyberete, veřím, že budete spokojena.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?