Dotaz ohledně Pleťového tonika Balance č. 182


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám dotaz ohledně čistícího pletového tonika Alissa Beaute Essential balance č. 182. Chápu to správně, že se používá na vyčištěnou pleť a dále se neoplachuje? Je možné ho také použít v létě pro osvěžení a hydrataci pleti? Předem děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVE SPECIALISTKY STÁNI DOUCKOVÉ:
Dobrý den, velice nás těší váš zájem o naši značku Alissa Beauté.
Pleťové tonikum balance č. 182 se opravdu aplikuje na čistícím mlékem vyčištěnou pleť a už se neoplachuje. Čistí, hydratuje a vyrovnává pH pleti.
Na letní období, bych vám ale raději doporučila Kompenzační sérum, které pleť osvěží, hydratuje a  vyrovnává pH. Zároveň také regeneruje, zklidňuje a k tomuto účelu je  přímo určeno. Používá se ráno, večer pod krém. Během dne můžete aplikovat dle potřeby i na nalíčenou pleť. Výborně se hodí do klimatizovaných prostor (kanceláře,hotely, auta), které pleť vysušují a dráždí.
Pokud si produkt objednáte věřím , že budete spokojena.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.