Dotaz ohledně Pleťového tonika Balance č. 182


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám dotaz ohledně čistícího pletového tonika Alissa Beaute Essential balance č. 182. Chápu to správně, že se používá na vyčištěnou pleť a dále se neoplachuje? Je možné ho také použít v létě pro osvěžení a hydrataci pleti? Předem děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVE SPECIALISTKY STÁNI DOUCKOVÉ:
Dobrý den, velice nás těší váš zájem o naši značku Alissa Beauté.
Pleťové tonikum balance č. 182 se opravdu aplikuje na čistícím mlékem vyčištěnou pleť a už se neoplachuje. Čistí, hydratuje a vyrovnává pH pleti.
Na letní období, bych vám ale raději doporučila Kompenzační sérum, které pleť osvěží, hydratuje a  vyrovnává pH. Zároveň také regeneruje, zklidňuje a k tomuto účelu je  přímo určeno. Používá se ráno, večer pod krém. Během dne můžete aplikovat dle potřeby i na nalíčenou pleť. Výborně se hodí do klimatizovaných prostor (kanceláře,hotely, auta), které pleť vysušují a dráždí.
Pokud si produkt objednáte věřím , že budete spokojena.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?