Spokojenost s řadou Platinum a co dál?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den,

dle vašich rad jsem si pořídila sadu Platinum...je fakt výborná!

(Předešlý dotaz: Mám smíšenou problematickou pleť, celý život bojuji s akné. Ted už se to ustálilo a víceméně se mi akné dělá jen po špatné kosmetice. Když si koupím v drogérce krém na vrásky, tak se mi vyhází akné. Když si koupím na akné, strašně mě to vysuší. Mám i trochu flíčky po akné a pigmentové skvrny. Na tento dotaz jsme doporučili celou řadu Platinum, to znamená Denní, noční krém, krém okolo očí, sérum Platinum, a samozřejmě základem je dobře vyčištěná pleť mikro-micelárním mlékem a gelovým tonikem z řady Essential)

Už jsem ji vlastně měla 2x. Tak jsem se chtěla znova zeptat, co by se dalo použít na ještě víc "liftující" efekt....pozvednutí pleti atd...Trochu se bojím vypínacích krémů, aby nebyly na mou pleť moc mastné! Doporučila byste mi prosím něco?

A ještě bych měla dotaz k make-upu.. Hodí se i teď na léto? Psala jste, že je hodně krycí. Tak se bojím, aby to v létě netvořilo "masku". Mám ráda  více přirozené líčení, které není moc vidět.

Předem moc díky za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, velmi nás potěšilo, že jste byla spokojená s krémem Platinum a celou sadou. Je to opravdu nádherná linie s krásnými efekty na projasnění, ztažení porů a anti-agingem. Nemá však liftingující účinky. Proto bych vám doporučila s liftingovým efektem naši top linii Lift Age, kde najdete denní krém s SPF protekcí proti slunci, noční extra-výživný krém a samozřejmě liftingové sérum. Navíc je v této linii i Lift Age Boost sérum okolo očí a rtů s velvet efektem. To je dokonalé a klientky si ho pořizují opakovaně, jak jsou s nim spokojeny.
 
Co se týká minerálního make-upu z linie Colors, tak ho můžete krásně používat i přes léto. Určitě vám neudělá “masku” na obličeji. Je sice středně krycí, ale tím že je minerální, tak je přírodní a nebudete se s ním cítit “ucpaná”. Doporučuji ho jen dát menší množství, protože hodně žen má tendenci ho dávat na obličej zbytečně hodně.

I nadále přejeme spokojenost s přípravky Alissa Beauté
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?