Péče o pleť s pigmentovými skvrnami


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 43 let, mám pigmentaci v obličeji.Poradila byste mi vhodné sérum a krém? Mají vaše krémy ochranný faktor a jak je vysoký? Líbil by se mi Set Hydra O2 Intense. Nevím, zda je pro mě vhodný.Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
velice nás těší Váš zájem o naši kosmetiku. Na pleť se sklonem k hyperpigmentaci určitě doporučuji Whitening sérum, které má lehkou a příjemnou konzistenci a díky aktivním látkám pigmentové skvrny nejen zesvětluje, ale také předchází jejich vzniku, což je v aktuálním slunečném období velice důležité. Sérum je navíc plné antioxidantů, a tak pocítíte také omlazující efekt. 
 
Na denní použití je ideální Whitening krém, který zesvětluje pigmentové skvrny a celkově revitalizuje pleť. Obsahuje středně vysokou UV ochranu (SPF 30).
 
Vámi zmíněný O2 hydratační krém UV ochranu neobsahuje, a tak by byl ideální jako noční krém. Pro pokožku náchylnou k hyperpigmentaci by bylo potřeba při použití na den na tento krém aplikovat sluneční ochranu, například SPF 50  od Alissa Beauté.
 
Já sama jsem s pigmentovými skvrnami bojovala, a nedám dopustit na kombinaci Whitening sérum a O2 hydratační krém. Whitening denní krém Vám bude vyhovovat v případě, že máte ráda výživnější krémy s těžší texturou. Protože je ale ochrana proti slunci pro pleť s pigmentacemi opravdu nesmírně důležitá, a to i v případě, že je venku pod mrakem (největší mraky zachytí maximálně 40% slunečního záření, a tak stále více než polovina záření dopadá na zem) určitě je potřeba používat ochranný faktor každý den a to celoročně. 
Bezkonkurenční sluneční ochranou je CP krém Diego dalla Palma. Chrání totiž proti oběma druhům záření - UVA i UVB v nejvyšší možné míře, což udává označení nejen SPF ale také ozn. PA ++++. CP krém lehce tónuje a je vhodný i jako podklad pod make-up. Stačí aplikovat množství o velikosti hrášku na celou tvář, a tak Vám produkt dlouho vydrží. 
 
Kdybyste měla jakýkoli další dotaz, neváhejte nás kontaktovat. 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Víte, jak správně ošetřit vaši pokožku, pokud jste spálení od sluníčka. V článku naleznete rady co dělat a nedělat v následné péči.
Jak pečovat o pleť s pigmentovými skvrnami, které přípravky používat abychom minimalizovali jejich výskyt na pleti...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.