Co na padání vlasů?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, mám takový menší dotaz, používám nyní ošetření Framesi REINFORCING OILY SCALP ZPEVŇUJÍCÍ AKTIVÁTOR, je to, to menší balení, chtěl bych pokračovat dále v ošetření, ale koupil bych si DENSIFYING SENSITIVE SCALP ZHUŠŤUJÍCÍ AKTIVÁTOR , které je sice vhodnější pro ženy, ale dříve jsem jej používal. Můj dotaz tedy zní zda, mohu pokračovat v ošetření bez přestávky a použít nyní výrobek, který jsem uvedl, nebo mam raději objednat ošetření, které již používám a je vhodné pro muže. Všiml jsem si, že kazdé to ošetření má podobné vlastnosti, ale chtěl jsem je spojit, tak aby má vlasová pokožka měla tu nejlepši péči.

ODPOVÉĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY: 

Dobrý den, pokračujte v ošetření dál, přestávku nedělejte.

A ohledně výběru - oba aktivátory využívají technologii Tri-C-PeptidsTM, což je komplex tří peptidů ovlivňujících kořínek vlasu.

Oba aktivátory působí kromě snížení padání vlasů na problém s ním spojený, což je u DENSIFYING citlivá vlasová pokožka (proto je spíše pro ženy, protože ty mají častější tento problém) a u REINFORCING mastná vlasová pokožka (častěji u mužů).

To je jediný rozdíl, proto prosím neřešte, zda je aktivátor pro ženy či muže, ale zda máte spíše podrážděnou, citlivou vlasovou pokožku a nebo mastnou. A nakonec - pokud jste používal předchozí linii Densifying, tak to také neřešte, jednalo se o zcela jinou technologii. Důležité je pouze jakou máte vlasovou pokožku, jak je uvedeno výše.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?