Jak na finální úpravu - lak nebo gel?


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit lak na vlasy a nějaký gel nebo něco podobného pro úpravu účesu?

Co se týče laků, kupuji standardní laky v drogérii. Dle zkušeností tyto laky slepují vlasy, že se ani nehnou a finální vzhled vypadá nepřirozeně....Děkuji za Vaši odpově´d

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.

Doporučila bych Vám Extrémně silný lak na vlasy 307 z linie BY

Je silně tužící, ale vlasy zůstanou v pohybu. Výhodou je, že je lak suchý a nezatíží vlas. Není to klasická silná fixace, kdy se do vlasů nemůžete dostat. 

Gel bych vám doporučila Hard fix gel 207 z řady BY v případě, že máte krátké vlasy. Pokud máte vlasy delší, tak gel není moc vhodný. Sérum Smooth and Shine by mělo postačovat. Je to ve formě jemného gel-sera a tužící schopnost je v síle 2, což je zpevnění vlasů. Vlasy budou držet, ale zůstanou měkké a lesklé. 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak pečovat o pleť s pigmentovými skvrnami, které přípravky používat abychom minimalizovali jejich výskyt na pleti...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.
Trápí Vás matná pleť s rozšířenými póry? Potom si přečtěte pár rad od naší technoložky jak o tento typ pleti pečovat, aby jste dosáhli vyživené a prozářené pleti.