Jakou pleťovou péči zvolit pro věk 57+


DOTAT ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit jakou pleťovou péči mám zvolit pro suchou pleť, věk 57+? Předem děkuji za Vaši odpověď

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz týkající se produktů péče o pleť. Určitě bych Vám doporučila vyzkoušet novou hydratační řadu Aqua sense. Hydratační sérum a krém, které obsahují kyselinu hyaluronovou ve třech molekulárních velikostech - vysokou mol. hmotnost pro hydratovaný povrch pokožky, nižší k vytvoření optimálního prostředí pro kolagenní a elastinní vlákna a nízkou mol. hmotnost pro zdravé buňky pleti.  Krém i sérum nanášíme na očištěnou pleť ráno i večer. Hydratační řada je vhodná i v zimním období, protože venkovní teploty pleť ještě více vysušují a není pravdou, že by produkty obsahovaly vodu, která by na pleti zamrzla, jak tvrdí fámy.
 
Po prohydratování pleti by bylo dobré pokračovat s liftingovou řadou Lift age, která pleť viditelně omladí a texturou produktů by měla vyhovovat Vaší suché pleti. Hydratací je vždy potřeba začít, aby pleť byla zdravá, rychleji se regenerovala a jak jsem zmínila výše, je nezbytná i pro kolagenní a elastinní vlákna, která "bydlí" v pokojíčku tvořeném vodou a kyselinou hyaluronovou. Pokud není prostředí pro vlákna dostatečně vlhké, nejsou v optimální kvalitě a omlazení tudíž nikdy nebude viditelné. 

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Poradíme, jak si co nejdéle udržet mladistvý vzhled, vitalitu a zdraví pleti.
Dopřejte pleti to správné ošetření po náročné zimě.
Nepodceňujte péči o vlasovou pokožku. Jen ze zdravé pokožky mohou vyrůstat zdravé vlasy.