Jak používat 30-denní program Perfection


DOTAZ ZÁKAZNÍKA:

Dobrý den,

mám v plánu si u Vás zakoupit tento produkt: 30DENNÍ STRATEGICKÝ PROGRAM PERFECTION 13+13+13 M. Chtěla bych se zeptat, jak má vypadat krok za krokem nanášení a jestli se po nanesení má použit ještě nějaký krém a nebo jestli mám při této 30denní procedůře používat pouze toto. A jak s ocním krémem? Děkuji moc za odpověď. 

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline. Perfection program je mezi klientkami velice oblíbený, věřím, že budete spokojená. Nejprve se začíná s produktem označeným písmenem A - Astaxantin, což je silný antioxidant, který zbaví pleť toxinů a vyživý ji. Sérum je olejové, i přesto ale doporučujeme aplikovat následně krém. Krok A používáte po dobu 10-ti dní ráno i večer. Po těchto deseti dnech začnete používat krok B - Biotin, vitamín krásy pro zdravou pleť. Biotin je sérum na bázi vody, a tak je nezbytné aplikovat na něj krém. B používáte i ráno i večer, po dobu 10ti dní. Následuje krok C - koncentrovaný vitamín C, olejové sérum, které se ale velice dobře vstřebává, a tak i na něj nanášíme krém. 
 
Po 30ti dnech používání Vám možná ještě zůstane v jednotlivých lahvičkách trocha produktu - zejména A a C, které díky olejové textuře stačí nanášet v menším množství, než vodový krok B. Po těchto 30 dnech tedy můžete zbylé produkty smíchat a vytvořit si vitamínový koktejl. 
 
Séra jsou velmi koncentrovaná, a tak nedoporučujeme nanášet do blízkosti očí. Oční krém volte podle svého typu pleti, doporučit mohu oční Hyalu gel , který působí velmi komplexně - proti kruhům, váčkům i vráskám kolem očí a díky masážnímu roll-onu se velmi dobře nanáší.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?