Jak pečovat o suchou pokožku s akné?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, chci se zeptat, co by mi tak pomohlo na akné a suchou pokožku ? Mám pleť dost citlivou a skoro nic mi nepomáhá :( děkuji předem za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz z webu beautyonline.cz. Základem je samozřejmě důkladné čištění pleti ráno i večer. Ideální je micelární mléko a tonikum z linie Essential - mléko nanášíme na navlhčené prsty a provádíme krouživé pohyby, kterými důkladně promneme celý obličej a následně smyjeme vodou. Na odlíčení očí nanášíme mléko na vatový tampon, i tak je ale třeba následně mléko smýt (micely musí být vždy důkladně odstraněny). Pro dočištění nanášíme tonikum na vatový tampon a již nesmýváme. Pamatujte, že oba kroky je nutné opakovat ráno i večer bez ohledu na to, zda máte make-up. 


Na vyčištěnou pleť doporučuji nanést bioaktivní sérum Acne Synergy, které má silné dezinfekční účinky, ale je zároveň šetrné pro citlivou pleť. Následně doporučuji nanést ještě sérum a krém z řady Hydra 02 Intense. Tato velice příjemná hydratační řada zajišťuje správné a zdravé fungování pleti a navíc ji okysličuje, což je velmi důležité pro rychlejší regeneraci a hojení - asi to znáte, mechanicky vyňoupnete pupínek (jako kosmetička samozřejmě doporučuji svěřit se do ruky profesionálům, ale jako žena si umím představit, že někdy se to prostě vydržet nedá) a na pleti Vám zůstane červený flek ještě týdny. 


Produktů je ze začátku trochu více, ale změny byste měla pozorovat do 14-ti dní.

Jana Škabradová
Technoložka Alissa Beauté a Diego dalla Palma

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.