Vhodná péče pro melírované vlasy?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, ráda bych si pořídila šampon, kondicionér a masku od značky Framesi na základě kladných doporučení. Jen nevím přesně, které produkty vybrat. Mé vlasy jsou pravidelně v salónu melírované plus přeliv ve studeném odstínu, tím pádem v délkách poměrně vysušené a namáhané, u kořínků však se sklony k mastnotě. Dlouhé je mám po ramena. Velice vám děkuji za radu.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
pro vaše vlasy doporučuji následující produkty:

KROK 1 - Restrukturační šampon RESTRUCTURE. Často se stává, že rutinní činnosti neděláme dobře – proto upozorňujeme na správný postup mytí vlasů: vlasy namočte, naneste šampon na vlasovou pokožku a pěnu pak i na vlasy. Promasírujte pokožku (dle návodu, většinou 2-3 minuty) bříšky prstů, nikoli nehty, promasírujte vlasy. Nakonec dobře opláchněte.

KROK 2 a 3 - Obnovující sérum REPAIR SERUM. Cca jednou za 3 týdny aplikujte toto sérum: půl ampule PŘED kondicionérem (vlasy umyjte, vysušte vlasy ručníkem, naneste sérum a jemně vmasírujte. Nechte 5-15 minut působit a potom pečlivě opláchněte. Pokračujte kondicionérem.) Tento produkt má dobrý účinek pro krepaté či velmi suché vlasy. V případě závažně poškozených vlasů ho používejte max. 1x týdně.

Kondicionér doporučuji z linie RESTRUCTURE, náš bestseller vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje mořský kolagen, křemík, bílkoviny z perel a kyselinu hyaluronovou. Postup: Po opláchnutí šamponu vlasy vysušte ručníkem, naneste kondicionér, vlasy promasírujte, dodržte dobu působení. Můžete i opatrně rozčesat. Nakonec pečlivě opláchněte.

S pozdravem
Silvie Lančová
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?