Jak na lupy ve vlasech?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, chtěla bych si nechat poradit, co pořídit partnerovi na lupy. Nemůže se jich zbavit a občas si stěžuje, že ho hlava svědí. Moc děkuji za radu.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, pokud vašeho partnera trápí lupy, doporučuji postupovat následovně:

Vyčistit vlasovou pokožku pomocí detoxikační esence SCALP DETOX ESSENCE. Pomáhá odstranit nečistoty, detoxikuje a podporuje mikrocirkulaci krve. Připravuje pokožku na příjem aktivních látek z dalšího ošetření. Esence se používá před mytím vlasů na vlasovou pokožku, promasíruje se, po pár minutách opláchnete a pokračujte šamponem.

Nebo můžete vyzkoušet i PEELING SCALP EXFOLIATE. Perličky jojobového vosku odstraní nahromaděný maz, lupy, odumřelé buňky a další nečistoty. Podporuje mikrocirkulaci krve a připravuje pokožku na příjem aktivních látek z dalšího ošetření. Peeling je skvělým pomocníkem, pokud si uděláte čas na 4-5min masáž vlasové pokožky. Naneste na vlasovou pokožku, promasírujte, opláchněte.

Šampon doporučuji MORPHOSIS PURIFYING, který zamezí opakovanému výskytu mikroorganismů Šampon vždy dobře opláchněte.

Na závěr použijte osvěžující sprej SCALP REFRESH SPRAY. Sérum se nanáší přímo na vlasovou pokožku – před vysoušením, neoplachuje se. Působí proti tvorbě lupů a mazu, hydratuje.


S pozdravem
Silvie Lančová

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?