Jaké produkty vybrat na čištění pleti?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den přeji, používám od vás pleťový krém od Alissa Beauté z linie Delicate a také sérum. Potřebovala bych také něco na čištění pleti a péči o oční okolí. Mohu poprosit o radu, které si mám objednat? Je mi 39, mám jemné mimické vrásky, pleť mi přijde bohužel trochu jakoby suchá. Moc děkuji za radu.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Na čištění určitě doporučuji micelární mléko, které se aplikuje navlhčenými prsty přímo na tvář a po pár krouživých pohybech se smyje vodou. To je moc důležité, protože micely by na pleti neměly zůstávat. Jedině tak docílíme krásně čisté a zároveň zdravé pleti. Po mléce vždy aplikujeme na tamponek tonikum - ve Vašem případě doporučuji Gelové tonikum
Pro citlivou oblast kolem očí doporučuji fialový Liftingový oční krém.
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?