Co na podporu růstu a objem vlasů?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, prosím o radu. Mám slabé jemné vlasy, které na temeni řídnou. Jsem starší ročník. Prosím o radu, které konkrétní produkty na podporu růstu, šampon a kondicionér pro objem, suchý šampon bych si měla objednat.

ODPOVĚĎ VLASOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den, pro vaše vlasy doporučuji následující produkty:

KROK 1 - Detoxikační esence SCALP DETOX ESSENCE
Pomáhá odstranit nečistoty, detoxikuje a podporuje mikrocirkulaci krve. Připravuje pokožku na příjem aktivních látek z dalšího ošetření. Lze ji používat i u citlivé vlasové pokožky.
Postup: Esence se používá před mytím vlasů – naneste na vlasovou pokožku, promasírujte, za pár minut opláchněte a pokračujte šamponem.

KROK 2 - Zhušťující šampon DENSIFYING
Velice šetrný šampon vlasovou pokožku čistí bez narušení jejího ochranného filmu, hodí se proto i na citlivou vlasovou pokožku. Obsahuje rostlinné kmenové buňky, výtažky z olivového oleje, hořčík a menthol.

KROK 3 - Kondicionér pro posílení křehkých vlasů INSTANT BODIFYING
Jak již čtete z názvu – posílí křehké a slabé vlasy, hydratuje a dodává ovladatelnost. Vše díky nigelskému oleji, aminokyselinám, keratinu.
Postup:Po opláchnutí šamponu vlasy jemně vysušte ručníkem, naneste kondicionér, vlasy promasírujte, dodržte dobu působení. Můžete i opatrně rozčesat. Nakonec pečlivě opláchněte.

NEBO máte-li opravdu hodně jemné vlasy

Objemový kondicionér VOLUMIZING
Velmi lehký kondicionér ve formě gelu neobsahuje žádné tuky, které by jemné vlasy zatížily. Obnovuje strukturu vlasu a zajišťuje rozčesatelnost.
Postup:Naneste na vlasy vysušené ručníkem, nechte působit 4-6 minut a poté pečlivě opláchněte.

KROK 4 - Aktivátor v ampulích DENSIFYING
Sérum působí přímo na činnost v oblasti kořínku PROBUDÍ-VYŽIVÍ-POSÍLÍ. Obsahuje patentovaný komplex peptidů a rostlinné kmenové buňky se silnou regenerační funkcí. Vyrábí se biotechnogicky, proto jsou tyto látky schopny proniknout do jednotl. vrstev pokožky a vlasového kořínku a tam efektivně působit.
POUŽITÍ: Aplikujte 3,5 ml produktu do suché nebo ručníkem vysušené vlasové pokožky (případně jen do zón postižených řídnutím), minimálně 3 x týdně (dle potřeby max. 1x denně). Pečlivě promasírujte kruhovými pohyby až do úplného vstřebání séra, neoplachujte.  Při aplikaci séra z ampule lidé cítí teplo či chlad, což je dobře, dochází k prokrvení pokožky, a tedy i okysličení a výživě kořínku.
Balení ampulí vám vyjde na 2 měsíce. Jedná se o minimální dobu, po kterou je nutné kúru provádět.

Až spotřebujete ampule, můžete přejít na Energizující sprej na vlasovou pokožku a křehké vlasy ENERGIZING SPRAY.
Rovnoměrně nastříkejte do ručníkem vysušených vlasů a vlasové pokožky, kruhovými pohyby promasírujte vlasovou pokožku a poté i vlasy. Neoplachujte. Lze aplikovat i denně.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?