Jak pečovat o smíšenou pleť?


DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, je mi 63 let, mám velice citlivou pleť, střed mastnější, jinak suchou. Na tvářích mírné žilky, pigmentové skvrny. Můžete mi prosím poradit, jakou pleťovou kosmetiku od Alissa Beauté používat? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
 
děkujeme za Váš dotaz. Přesto, že je běžné po 40tce sáhnout po nějaké anti-age řadě, doporučila bych Vám začít hydratací. Protože právě nedostatek vody a lipidů v pleti způsobuje neplechu v podobě citlivosti, pigmentů, nerovnoměrné tvorby mazu, atp. 
Ideální by tedy bylo začít linií Aqua Sense - obsahuje denní lehký krém s SPF (chránit pleť před sluncem je velmi důležité právě kvůli pigmentům) a noční výživný krém. Řada dále obsahuje celoroční hydratační sérum, které se aplikuje pod krém ráno i večer a pro extra péči můžete hydratační arsenál doplnit o rozjasňující okysličující masku, která dodá pleti okamžitý energizující vzhled.
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevystavujte svou pokožku UV záření bez nanesení ochranných krémů s SPF.
Udělejte pro svou pleť maximum.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?