Jaký vybrat denní krém značky Diego dalla Palma pro pleť 55+ ?DOTAZ ZÁKAZNICE:

Dobrý den, koupila jsem si u vás 24-H obnovující krém s platinou ICON TIME 50+ Diego dalla Palma a jsem s ním velmi spokojená. Ale potřebuji na den krém s UV faktorem, můžete mě prosím poradit? Icon Time bych používala na noc / je takový mastnější / a na den bych použila nějaký lehčí s UV filtrem. Mám 55 roků, pleť mám suchou a citlivou s vrásky. Také si nejsem jistá, zda můžu kombinovat krémy od více značek z vaší nabídky. Děkuji mnohokrát za odpověď.

ODPOVĚĎ PLEŤOVÉ SPECIALISTKY:

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz z webu.
V současné době má značka Diego Dalla Palma v nabídce pouze 2 denní krémy s SPF a to krém proti kuperóze a proti akné. 
U anti-age řady DdP denní krémy nenalezneme, protože vzhledem ke stavu současného životního prostředí, kdy UV záření zásadním způsobem urychluje stárnutí pleti, se doporučuje maximální možná ochrana, čili denní používání ochranného SPF50. Vzhledem k tomu, že DdP je značka, která se pyšní maximální efektivitou v péče o pleť, není možné vyrobit krém, který bude obsahovat SPF 50 a zároveň obsahovat tolik aktivních látek, které bychom potřebovali.

Proto doporučujeme vybrat z nabídky libovolný 24h krém a na den ho aplikovat pod ochranný fluid SPF50 z linie Urban Life. Či v ideální variantě jak píšete Vy, použít konzistenčně hutnější krém jako výživu na noc a na den použít lehčí variantu. Váš Icon krém můžete doplnit na den jiným krémem z této linie, bez ohledu na věkové doporučení, protože každý produkt má něco do sebe.:
• zvolit můžete buď konzistenčně o málo lehčí krém se zlatem, který je zaměřený primárně na redukci vrásek
• či z linie Icon nejlehčí krém se stříbrem, který je zaměřený na vyhlazení povrchu pleti - jemné linky, rozšířené póry, nejednotný tón pleti.. 

Případně mohu doporučit zcela přírodní variantu v podobě krému s Echinaceou a okysličujícím komplexem.  
 
S pozdravem
 
Jana Škabradová
technoložka 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?