Sérum pro citlivou pleť Alissa Beauté BIO ACTIVE - Sensitive Synergy č. 116Toto sérum nejdříve naprosto uchvátí svým balením. Nádherný matný skleněný design působí velmi elegantně a jednoduše. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Balení tohoto séra to naprosto potvrzuje. Sérum svou konzistencí připomíná obyčejnou vodičku. Používala jsem jej každý večer a ráno na vyčištěnou pleť. Obzvláště příjemná byla ranní aplikace, protože díky skleněné lahvičce je sérum příjemně studené a pokožku tak chladí a zklidňuje. Pleť je po nanesení krásně vláčná, taková příjemně vyživená a svěží. Tento produkt rozhodně doporučuji. Lahvičku jsme sice vypotřebovala už za 14 dní, ale rozhodně jsem už po pouhých dvou týdnech mohla vypozorovat, že mám pleť lepší. Vypadala zdravěji a spokojeněji.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevystavujte svou pokožku UV záření bez nanesení ochranných krémů s SPF.
Udělejte pro svou pleť maximum.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?