JSI PROFESIONÁL?

Jste profesionální kadeřník či kosmetička?

Navštivte naš profiweb ItalyStyle.cz

Přejít na ItalyStyle.cz
 
BeautyOnline.cz Beauty poradna Nechte si poradit Recenze kosmetiky 24 Hodinový krém pro dokonalou pleť Diego Dalla Palma Perfection

24 Hodinový krém pro dokonalou pleť Diego Dalla Palma PerfectionJiž nějaký ten týden používám 24 hodinový krém pro dokonalou pleť Diego dalla Palma. Už balení krému vypadá luxusně. Krém aplikuji ráno a večer na vyčištěnou pleť a jsem opravdu nadšená. Ač na pohled vypadá krém hutně a na dotyk tomu tak i je, po nanesení příjemně překvapí svou lehkostí a jemnou nevtíravou vůní. Pleť je na dotek sametová a opravdu dokonalá. Za mě mohu jen doporučit.
 
 
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si informace o zpracování osobních údajů.