Kondicionér v tubě Rigenol, FramesiMám dlouhé husté vlasy, co se týká kvality jsou bezproblémové, jen ta údržba je náročnější. Bez kondicionéru bych se do vlasů hřebenem ani nedostala. Rigenol mi po všech směrech vyhovuje, vlasy jdou krásně pročesat i po umytí, když je rozčesávám ještě mokré. Po uschnutí jsou vlasy nevysušené, příjemně měkké a po celé délce regenerované, opravdu si to chválím. Další bonus je že příjemně voní. Se značkou Framesi jsem vždy spokojená, používala jsem i produkty z linie Morphosis Repair a používám i stynling Framesi BY a všechno vždy vyhovovalo potřebám mých dlouhých vlasů, můžu vřele doporučit.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Trápí vás pigmentové skvrny? Poradíme vám, jak nad nimi vyzrát.
Obnovte vitalitu a krásu suchých vlasů.
Jak pečovat o citlivou a křehkou pleť?