Kondicionér v tubě Rigenol, FramesiMám dlouhé husté vlasy, co se týká kvality jsou bezproblémové, jen ta údržba je náročnější. Bez kondicionéru bych se do vlasů hřebenem ani nedostala. Rigenol mi po všech směrech vyhovuje, vlasy jdou krásně pročesat i po umytí, když je rozčesávám ještě mokré. Po uschnutí jsou vlasy nevysušené, příjemně měkké a po celé délce regenerované, opravdu si to chválím. Další bonus je že příjemně voní. Se značkou Framesi jsem vždy spokojená, používala jsem i produkty z linie Morphosis Repair a používám i stynling Framesi BY a všechno vždy vyhovovalo potřebám mých dlouhých vlasů, můžu vřele doporučit.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?