Hloubkově čisticí gel Diego Dalla Palma PurifyingNa svou smíšenou a problematickou pleť používám čisticí gel od značky Diego dalla Palma. Před více než týdnem se mi do ruky dostal mycí gel na mastnou a aknózní pleť. Protože mám problematickou pleť, uvítala jsem ho. Už po prvním použití byla pokožka nádherně hebká, projasněná a čistá. Na místech kde jsem měla zanícené pupínky jsem pocítila mírňoučké zaštípnutí, ale už po třetím použití čisticího gelu Purifying se pupínky zatáhly a nezůstalo po nich ani památky. Gel voní velice příjemně a pleť po něm není vůbec vysušená jako po jiných mycích gelech. Mohu všem velice doporučit.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevíte si rady s výběrem vhodných produktů pro vaši pleť? Poradíme vám.
Lupy - nepřítel, proti kterému je možné se ubránit.
Kyselina hyaluronová, víte co se pod touto zázračnou látkou skrývá a k čemu vám může být prospěšná?