Objemový šampon Framesi Morphosis VolumizingMým největším problémem jsou určitě mé zesvětlované vlasy, které jsou velmi jemné. Žehlím si je a natáčím kulmou, ale při co možná nejnižších stupních teploty, abych vlasy tolik neničila. Značku Framesi důvěrně znám a používám ji denně, protože vím, že je to opravdu kvalita. Musím uznat, že i tento objemový šampon Volumizing splní, co slibuje. Šampon dobře pění, krásně svěže voní a vlasy po použití opravdu získají na objemu. Jediné co bych uvítala je jiné otevírání šampónu. Jinak - ještě jsem se nesetkala s výrobkem této značky, co by mě zklamal. Do této značky se vyplatí investovat.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?
Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?