Objemový šampon Framesi Morphosis VolumizingU vlasů mě trápí jejich jemnost a zároveň taky mastnota. Tu ale dobře řeší vlasová kosmetika Framesi, kterou už přes rok používám. Po několikadenním testování tohoto malého zázraku pro objem vlasů nemůžu jinak, než jen chválit. Už po prvním mytí byl znát rozdíl, vlasy méně klouzaly, byly hrubší, a po vyfoukání a správném stylingu účes opravdu lépe držel. Vlasy nejsou vůbec splihlé a jemné. Překvapila mě i příjemná vůně, kterou z vlasů cítím dlouho. Jediné co bych šamponu vytkla je jeho větší hustota, ale to je drobnost, se kterou si člověk hravě poradí. Doporučuji všem, kteří bojují s jemnými a splihlými vlasy, já jsem s celou řadou Volumizing opravdu nadmíru spokojená.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevíte si rady s výběrem vhodných produktů pro vaši pleť? Poradíme vám.
Lupy - nepřítel, proti kterému je možné se ubránit.
Kyselina hyaluronová, víte co se pod touto zázračnou látkou skrývá a k čemu vám může být prospěšná?