Objemový šampon Framesi Morphosis VolumizingU vlasů mě trápí jejich jemnost a zároveň taky mastnota. Tu ale dobře řeší vlasová kosmetika Framesi, kterou už přes rok používám. Po několikadenním testování tohoto malého zázraku pro objem vlasů nemůžu jinak, než jen chválit. Už po prvním mytí byl znát rozdíl, vlasy méně klouzaly, byly hrubší, a po vyfoukání a správném stylingu účes opravdu lépe držel. Vlasy nejsou vůbec splihlé a jemné. Překvapila mě i příjemná vůně, kterou z vlasů cítím dlouho. Jediné co bych šamponu vytkla je jeho větší hustota, ale to je drobnost, se kterou si člověk hravě poradí. Doporučuji všem, kteří bojují s jemnými a splihlými vlasy, já jsem s celou řadou Volumizing opravdu nadmíru spokojená.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?
Ať už se v létě chystáte kamkoli, zachovejte jejich krásu jednoduchým rituálem před a po slunění.