Krém Alissa Beauté Derma Sensitive - Sensitive cream č. 023Tento krém je rozhodně tím nejlepším jaký jsem kdy na svoji smíšenou a problematickou pleť měla. S tímto krémem jsem neměla problém, že by má pleť byla po aplikaci mastná anebo naopak matná a zároveň vysušená. Stejně jako u séra mě velice baví balení krému. Opět matné sklo, příjemné na dotek, které působí elegantně a zároveň velice luxusně. Překvapila mne barva krému – krásná moderní mint. Co se týče vůně, ta je naprosto božská. Taková jemná a svěží. Konzistence krému je velmi příjemná - takový zlatý střed. Krém není ani hutný, ani moc tekutý. Pleť je po něm jemná a otřepanou frázi - sametově hebká, tady rozhodně musím použít. Rozhodně tento krém doporučuji. O moji pleť perfektně pečuje, vyživuje jí a znatelně zlepšuje. Těším se až si koupím další balení. Tohle je pro mě rozhodně TOP krém. Nejraději bych se s ním mázla celá!
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevystavujte svou pokožku UV záření bez nanesení ochranných krémů s SPF.
Udělejte pro svou pleť maximum.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?