Vlasová linie Framesi Morphosis SublímisJelikož linie Framesi Morphosis – Sublimis obsahuje arganový olej, trochu jsem se bála, aby vlasy nebyly olejem zatíženy a nepůsobily mastně. Obavy však byly naprosto zbytečné. Ale pěkně od začátku...

Už na první pohled mne zaujal krásný design obalů. Hned poté vůně, která vydržela po použití přípravků skutečně dlouho a stále mne nutila si k vlasům čichat :-) 

Jako první jsem použila šampon, který opravdu bohatě pěnil, přestože jsem do vlasů nenanesla přiliš velké množství. Poté kondicionér, po jehož opláchnutí už byly vlasy ihned krásně hebké. Na závěr jsem  aplikovala hydratační emulzi ve spreji. Jelikož je vhodná spíše na suché vlasy, použila jsem ji pouze na konečky. Vlasy jsem poté jako obvykle vysušila fénem. Emulze je krásně zbavila krepovosti a uhladila. Na pohled působily zdravě, vyživeně a byly lesklé. Oceňuji také UV filtr, který se s nadcházející letní sezónou vždy hodí.

Věřte nebo ne, žádné minus jsem nenašla, takže této trojkombinaci dávám 10/10!

Ještě jednou díky a přeji mnoho spokojených zákazníků.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Nevystavujte svou pokožku UV záření bez nanesení ochranných krémů s SPF.
Udělejte pro svou pleť maximum.
Problémy s vlasy ubírají na jejich kráse. Co s tím?