Osobní zkušenost - péče o husté vlasy s Framesi


Dobrý den,

mé jméno je Linda, pracuji v e-shopu Beautyonline a ráda bych se s Vámi podělila o osobní zkušenost s profesionálními přípravky Framesi, které jsem měla možnost vyzkoušet. Mám husté, hnědé vlasy, delší mikádo, konce suché díky odbarvení, přes léto celkem trpím, protože mi je ve vlasech hodně teplo, takže to často řeším culíkem a přemýšlím, zda vlasy si nemám nechat ostříhat.

Byla mi nabídnuta možnost vyzkoušet přípravky Framesi a ráda bych se s Vámi podělila o mou osobní zkušenost. Nejprve mi byla aplikována esence z Morphosis Scalp Control a provedena kolegyní masáž. Přípravek se ve vlasech má nechat cca 15 min. a tuto dobu bych definovala jako "Vítr ve vlasech". Tento přípravek důkladně pročisťuje vlasovou pokožku od odumřelých buněk, mazu, stylingových přípravků. Navíc je moc příjemné, pokud Vám někdo druhý provádí masáž, určitě najdete někoho doma, kdo Vám masáž také provede (přípravek jsem si již zakoupila i domů a masáž mi s oblibou dělají mé dcery ve věku 7 a 9 let). Pokožku jsem měla po aplikaci tohoto přípravku svěží s pocitem čistoty.
Následně jsem si umyla vlasy šamponem Restructure, nechala na vlasech pěnu působit zhruba 3 minuty (aby i aktivní látky v šamponu měly šanci se vstřebat), smyla a do vytamponovaných vlasů aplikovala kondicionér Restructure (zhruba 5 cm od vlasové pokožky), který také nechala 3 - 5 minut působit a následně důkladně spláchla. Asi Vás napadá, že to je hrůza, nemáme na to čas, takto dlouho vyčkávat v koupelně a nechat přípravky působit, ale pokud opravdu chcete dosáhnout krásných vlasů, vydržte, výsledek určitě bude stát za to. Linii Restructure jsem chtěla vyzkoušet z toho důvodu, že by měla regenerovat poškozené vlasy, obnovovat jejich vitalitu a navíc patří mezi oblíbené produkty našich zákazníků, tak jsem to chtěla zkusit na vlastní kůži:)
Vlasy jsem následně důkladně vytamponovala,pročesela hřebenem a jelikož mám suché konce, aplikovala do konců Arganový olej Pure oil Sublimis, dále sérum pro hladkost a lesk vlask Smooth and Shine z linie BY do celých délek a na závěr použila Termoochranný sprej také z linie BY. Tyto 2 přípravky z linie BY jsem si vybrala z toho důvodu, protože nosím rovné vlasy a vlasy chci chránit před tím, než si je začnu foukat fénem a žehlit žehličkou. Vlasy jsem ještě jednou pročesala a začala s foukáním vlasů. Vyzkoušela jsem fén od Parluxu, konkrétně typ Alyon, který má opravdu velký objem vzduchu, je lehký a navíc je s ionizací, což Vám zaručí, že hydratace ve vlasech zůstane, vlasy se nebudou přesušovat jako u standardních fénů a budou po vyfoukání krásně lesklé. Po vyfoukání vlasů jsem měla jako obvykle velký objem, což nemám ráda, takže jsem použila žehličku Argan-Keratin od Uki, která díky žehlícím plochám z turmalínu, arganovéhé oleje a keratinu, vlasy krásně uzavře a jsou krásně lesklé. Na závěr jsem si dala na prsty trochu séra pro lesk a hladksot vlasů a vetřela do vlasů a dotvarovala. Mé vlasy po této ošetřující kúře byly vyživené, pružné, lesknoucí se, s příjemnou vůní a v tomto stavu mi vydržely do dalšího mytí, celkově jsem byla z použitých přípravků nadšená.

Zde je ještě pár rad, jak správně pečovat o své vlasy a doporučené produkty pro konkrétni typ vlasové pokožky a vlasy.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Co byste měli udělat, aby vaše pleť přežila zimu bez úhony?
Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.